بهترین رنگ پلاستیک

اتاق خواب دو نفره

امروزه ساده ترین و شاید کم هزینه ترین روش برای تغییر دکوراسیون منزل تغییر رنگ دیوارها و نمای داخلی ساختمان است.  در این راستا، تولیدکنندگان طیف گسترده ای از رنگ ها را ارائه می دهند که در میان آن ها رنگ پلاستیک مورد توجه بسیاری از افراد است. این رنگ بیشترین استفاده را در نمای داخلی ساختمان مانند سقف و دیوارها دارد. از این رو در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین رنگ پلاستیک بپردازیم و شما را با رنگ های پلاستیک که شرکت آیسافام نیز به صورت گسترده ای به تولید آن ها مشغول است آشنا کینم؛و در آخر این رنگ ها به ترتیب بهترین کیفیت معرفی می شوند.

فارغ از این که هدف از نقاشی، رنگ آمیزی کدام سطح از دیوار، مبلمان، کابینت یا سطوح دیگر است، برای دستیابی به یک نتیجه زیبا با ماندگاری طولانی مدت به یک رنگ با کیفیت، و انتخاب بهرین رنگ نیاز است. اما تنوع رنگ های داخلی در فروشگاه های مرتبط می تواند گیج کننده باشد. یک خرید اشتباه می تواند بر سهولت، سرعت و دوام پروژه تأثیر منفی بگذارد و حتی کیفیت هوا در محیط داخلی را نیز مختل کند. بنابراین در اولین گام در خرید رنگ موردنظر باید در مورد آن اطلاعات کافی کسب کرد. در این میان شرکت آیسافام متعهد است تا رنگ هایی را که برای مشتریان مناسب تر است ارائه کند. به جرأت می توان گفت که شرکت آیسافام تولید کننده  بهترین رنگ پلاستیک بازار است.

بخش اصلی این تعهد، توسعه رنگ های سازگار با محیط زیست است که با نام رنگ های پلاستیک شناخته می شوند و طیف وسیعی از مزایا را برای مشتریان و خانه های آن ها فراهم می‌ کند، که در ادامه به برخی از آن ها پرداخته می شود.

بدون بو:

رنگ های پلاستیک پس از اجرا روی سطوح بوی کمتری از خود ساطع می‌کنند و تحت تاثیر آلاینده های موجود در هوا قرار نمی گیرد و در نتیجه، هوای تازه و قابل تنفسی برای مصرف کنندگان آن فراهم می کند.

این ویژگی یکی از مهمترین موارد  انتخاب  بهترین رنگ پلاستیک است که در محصولات شرکت آیسافام با وسواس خاصی رعایت می شود.

سادگی در استفاده:

استفاده از رنگ های پلاستیک و پیاده سازی آن ها بسیار ساده است. برای کسب بهترین نتیجه می توان از یک قلم مو یا غلتک مرطوب استفاده کرد تا از خشک شدن سریع رنگ روی قلم مو یا غلتک جلوگیری شود و اثر موهای قلم مو و غلتک روی سطح باقی نماند. باید توجه داشت که از خیس کردن زیاد قلم مو یا غلتک باید خودداری کرد.(برای آموزش تکمیلی میتوانید به مقاله های راهنمای جامع استفاده از  قلم مو و غلطک در بخش مقالات مراجعه فرمایید)

رنگ های پلاستیک شرکت آیسافام از نظر سادگی در استفاده بهترین رنگ پلاستیک در نوع خود هستند.

خشک شدن سریع:

رنگ های پلاستیک در مقایسه با رنگ های روغنی سریع تر خشک می شوند. بنابراین می توان در بازه زمانی کوتاه تری لایه های بیشتری از رنگ را روی سطوح پیاده کرد و به نتیجه نهایی رسید.

این مزیت در رنگ های آیسافام در معرفی بهترین رنگ پلاستیک شرکت آیسافام در ادامه به تفصیل شرح داده شده است.

موارد استفاده متعدد:

رنگ های پلاستیک قابلیت استفاده روی سطوح مختلفی مانند دیوار، گچ، چوب، فلز و غیره را دارند. علاوه بر این رنگ های پلاستیک به سادگی از روی غلتک و قلم مو پاک می شوند. کافی است این ابزار را زیر آب گرم نگه داشت تا رنگ از روی سطح آن پاک شود.

استفاده متنوع و پاک شوندگی راحت رنگ پلاستیک آیسافام را به بهترین رنگ پلاستیک با کیفیت بازار تبدیل کرده است.

ظرافت ماندگار:

رنگ های پلاستیک به زیبایی خشک می شوند و انعطاف پذیر بوده و در برابر لایه برداری مقاوم هستند و رنگ آن را حفظ می کند.

استفاده از رزین های با کیفیت بالا (رزین های کوپلیمر سه مونومره)در محصولات شرکت آیسافام باعث شده است که رنگ پلاستیک تولیدی این شرکت با اختلاف زیادی به بهترین رنگ پلاستیک بازار تبدیل شود.

سادگی در نگهداری:

رنگ های پلاستیک به سادگی با آب گرم و صابون تمیز می شوند. این رنگ ها نسبت به سایر رنگ ها قابلیت تمیز شوندگی بیشتری دارند.

کیفیت بالا محصولات شرکت آیسافام دوام و نگهداری رنگ ها را بسیار ساده تر کرده است و در مجموع می توان گفت آیسافام بهترین رنگ پلاستیک در مقایسه با دیگر رقبای خود است.

پس از آشنایی با این ویژگی ها می توان به مقایسه و بررسی بیشتر محصولات پلاستیک شرکت آیسافام پرداخت.

رنگ تمام پلاستیک 100 آیسافام:

در میان رنگ های پلاستیک آیسافام، پوشرنگ تمام پلاستیک 100 یا رنگ ممتاز پلاستیک آیسافام بهترین رنگ پلاستیک این شرکت محسوب می‌شود و نسبت به سایر رنگ های نیم پلاستیک که با اسم های رنگ های نیم پلاستیک 110 ،220 و 330 به بازار معرفی شده اند، ماندگاری بیشتری دارد. این محصول مقرون به صرفه و دارای قدرت پوشانندگی بالایی است(پوشش تئوری این محصول 9 متر مربع بر لیتر است.) و مناسب مشتریانی است که این دو ویژگی را به طور همزمان در نظر دارند. از سوی دیگر این رنگ از قدرت ماندگاری بالایی نیز برخوردار است و می تواند از این حیث نیز نظر مصرف کنندگان را جلب کند. ویژگی دیگر این رنگ که در حفظ و نگهداری آن ها بسیار موثر است، مقاومت آن ها در برابر ضربه، لکه، کپک و شرایط جوی نامساعد است. به علاوه، این رنگ بر خلاف سایر رنگ های نیم پلاستیک، قابلیت شستشو نیز دارد که تمیز کردن آن را بسیار ساده تر می کند. در تولید این رنگ توجه ویژه ای نیز به سلامت مصرف کنندگان شده است زیرا رنگ تمام پلاستیک 100 آیسافام از مواد غیر نفتی و غیر سرطان زا ساخته شده و فاقد اثرات مخرب زیست محیطی می باشد. این رنگ مناسب و ایده آل جهت استفاده در سطوح داخلی مانند سقف ها، نقاشی های قبلی، دیوار گچی خشک شده، پنل گچی و غیره است و از آن جایی که سرعت انجام کار (خشک شدن سطحی دو ساعتی و خشک شدن عمقی چهار ساعتی) و چسبندگی عالی از جمله مزیت های دیگر این رنگ است، می تواند به افزایش کیفیت کار نقاشان نیز کمک چشمگیری کند.

 

رنگ تمام پلاستیک آیسافام

رنگ نیم پلاستیک 110 آیسافام:

محصول با کیفیت دیگری که از تولیدات شرکت آیسافام است، پوشرنگ نیم پلاستیک 110 است که علاوه بر استفاده از مواد با کیفیت بالا در آن، همزمان اقتصادی ترین رنگ نیم پلاستیک آیسافام نیز محسوب می شود. این محصول مناسب مشتریانی است که می خواهند سطح، در عین پوشانندگی دچار ترک خوردگی نشود(پوشش تئوری این محصول 9 متر مربع بر لیتر است.)ویژگی های موجود در این رنگ که شامل مقاومت در برابر لکه، کپک ها و قارچ ها، ضربه و شرایط جوی است، نگهداری از آن ها را برای مصرف کنندگان بسیار ساده تر می کند و ماندگاری آن ها را به طور چشمگیرری افزایش می دهد. رنگ نیم پلاستیک 110 آیسافام نیز مانند دیگر محصولات شرکت آیسافام فاقد اثرات مخرب زیست محیطی و دوستدار سلامتی مشتریان است. به طور کلی پیشنهاد می شود از رنگ نیم پلاستیک 110 برای نقاشی دیوارها، سقف های داخلی ساختمان، سقف های دارای نقاشی قدیمی استفاده شود. همچنین این محصول برای سطوح دیگری مانند گچ، چوب، آجر، سیمان نیز قابل استفاده است. بازه زمانی لازم برای خشک شدن سطحی این رنگ دو ساعت و خشک شدن عمقی این رنگ چهار ساعت است که امکان اجرای چند لایه رنگ را در مدت زمان کوتاهی برای نقاشان فراهم می کند.

 

 

بهترین رنگ پلاستیک 1

رنگ نیم پلاستیک 220 آیسافام:

پس از این دو رنگ، پوشرنگ نیم پلاستیک 220 آیسافام است که با ویژگی های تقریبا مشابه محولات قبلی به بازار عرضه می شوند. این رنگ ها نیز مانند سایر محصولات پلاستیک آیسافام مقاوم در برابر لکه، ضربه، کپک و قارچ و شرایط جوی نامساعد هستند که ماندگاری آن ها را افزایش می دهد، تفاوت این محصول در این است که قابلیت شستشو در آن ها به اندازه رنگ تمام پلاستیک نیست. اما در عین حال این محصولات با توجه به فناوری استفاده شده در آن ها سرعت بالایی در پیاده سازی دارند،زمان خشک شدن سطحی پوشرنگ نیم پلاستیک 220 آیسافام نیز یک ساعت و خشک شدن عمقی آن سه ساعت است.

پوشش تئوری این محصول 8 متر مربع بر لیتر است.

رنگ نیم پلاستیک 220 آیسافام پرمصرفترین رنگ نیم پلاستیک این شرکت است که کاربرد فراوانی برای اجرا و رنگ آمیزی سقف دارد.

شایان ذکر است کیفیت این رنگ از کیفیت بسیاری از رنگ های درجه 1 برندهای مشابه بالاتر است؛و این ویژگی رنگ نیم پلاستیک 220 آیسافام را به بهترین رنگ نیم پلاستیک بازار بدل کرده است.

 

 

بهترین رنگ پلاستیک 2

رنگ نیم پلاستیک 330 آیسافام:

رنگ نیم پلاستیک 330 آیسافام،اقتصادی ترین و کم هرینه ترین رنگ تولیدی این شرکت است این رنگ با دارا بودن تمام خواص رنگ های درجه بالاتر از خود نه تنها چیزی از آن ها کم تر ندارد بلکه یکی از مزایای غیر قابل انکار آن

دارا بودن کوتاه ترین زمان خشک شدن نسبت به رنگ های هم خانواده خود است که تنها  در مدت ۳۰ دقیقه سطح آن خشک می شود و زمان خشک شدن عمقی آن نیز دو ساعت می باشد.

این ویژگی برای مجریان و کسانی که همزمان به اقتصادی بودن و سرعت کار فکر میکنند،بسیار مهم است و این رنگ را به بهترین رنگ پلاستیک در نوع و درجه خود تبدیل کرده است.

پوشش تئوری این محصول 7 متر مربع بر لیتر است.

در پایان می توان گفت، همان طور که پیشتر اشاره شد، مهمترین مزیت رنگ های نیم پلاستیک، بوی کم و محلول بودن آن در آب است که باعث می شود این رنگ نسبت به دیگر رنگ های روغنی سریعتر خشک شود و بوی بسیار کمی نیز داشته باشد. هم چنین این محصولات محافظ محیط زیست و سلامت مصرف کنندگان هستند. پیشنهاد می شود از این دو رنگ برای نقاشی دیوارها، سقف های داخلی و سقف های دارای نقاشی قدیمی استفاده شود. سطوح دیگری که این رنگ برای آن ها قابل استفاده است شامل گچ، چوب، آجر، سیمان و غیره می شود.

 

بهترین رنگ پلاستیک 3

 

بنابراین می توان گفت که شرکت آیسافام تنوع زیادی را در تولید و ارائه رنگ های پلاستیک و نیم پلاستیک در نظر گرفته است که می تواند نظر مشتریان با نیازهای مختلف را جلب کرده و بهترین رنگ پلاستیک را در اختیار آن ها قرار دهد.

 

 

3/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Call Now Buttonتماس و خرید