درباره ما

معرفی رنگ آیسافام

شرکت رنگسازی اطلس فام یاسین،شرکتی کیفیت مدار است که  با اخذ پروانه تولید به شماره 123/14203  و  پروانه استاندارد به شماره‌های ۷۳۶۴۹۴۲۹۵۴  و  ۷۳۶۷۵۷۵۹۶۴  و  ۷۳۶۷۵۷۶۹۶۴  وارد عرصه تولید گردید. فعالیت این شرکت منحصرا تولید رنگ های ساختمانی پایه آب با برند آیسافام و پایه حلال با برند روزبه است.

 

تاریخچه:

این شرکت در سال 1391 با اتکا به تفکری جوان اما با پشتوانه قوی از نظر تجربه پا به عرصه تولید گذاشت،موانع و رقابت های نا سالم هیچگاه باعث نشد که این شرکت انگیزه خود را برای کمک به تولید با کیفیت کشور فراموش کند و به لطف خداودند تا به امروز با قدرت به هدف خود که کیفیت است پایبند است.

سوابق بازار داخل و فشار تحریم های تحمیل شده بر کشور ما نشان داده که حفظ ثبات کیفیت محصول در شـرایط متغیر اقتصادی کار مشکلی اسـت؛ و تداوم در این سیـاست با توجه به شکست‌هـای بزرگ ارزی گاه غیرممـکن می‌شود. با این وجود صیـانت از ایـن ثبـات بـرای ما گوارا تر است.

 

 

اهداف رنگ آیسافام:

هدف اصلی ما تنها تولید محصولاتی است که علاوه بر کیفیت و بر طرف کردن نیاز بازار داخلی بتواند در سطح جهانی رقابت کند.

به لطف خداوند یکتا و با استفاده از علم روز دنیا و تأمین بهترین مواد اولیه مورد نیاز از بازار داخلی و خـارجی، این شرکت تاکنون موفـق به عرضـه محصولات با کیفیـت ثـابت، طی این سالهای سخـت اقتصادی شده است و این روند، انگیزه صادرات به سایـر کشورها و رقابت با برندهای جهانی را در مدیریت و پرسنل این مجموعه ایجاد کرده است،امیـد است این واحد کارآمد با لطـف خداونـد متعـال و حمایت مشتریان به اهـداف والای خود دست یابد.

 

 

ارزش های رنگ آیسافام:

مشتری مداری،تدوام کیفیت،وفاداری،مسئولیت پذیری همگی شرکت آیسافام را برآن داشته است که تجربه ای تکرار نشدنی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد؛ و از تجربه های بدی که در زمان خرید برای هموطنان عزیز به وجود می آید جلوگیری کند.

ما همواره کنار شما می مانیم و در تمام مراحل، از انتخاب نوع رنگ گرفته  تا اجرای نهایی رنگ میتوانید از مشاوره های تخصصی شرکت ما بهرمند شوید.

پیگیری در قبال اعتمادی که شما عزیزان به ما کرده اید  وظیفه کوچکی است که به عهده شرکت ما است.

Call Now Buttonتماس و خرید