پرایمر مخصوص

پرایمر مخصوص آستری زیرکار

پرایمر(آستر) مخصوص زیرکار آیسا فام با فناوری آب پایه بودن توانسته است نیاز مشتریان عزیز را در جهت سلامتی و همچنین بهبود نتیجه نهایی کار بر طرف سازد. استفاده از پرایمرها می تواند هزینه نهایی کار را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد.

کارکرد این پوشش به شکلی است که می تواند با تشکیل لایه ای به شکل چسب دو طرفه  عمل کند، به این معنا که سطح زیرین کار با فرورفتن در سطح خام،میزان جذب را کمتر کرده و سطح روی کار با تشکیل یک لایه صاف انجام  پوشش نهایی را به شکل قابل توجهی آسان می کند.

موارد توصیه شده جهت استفاده

پیشنهاد میشود از این پرایمر (آستری) زیرکار برای نقاشی دیوارها و سقف های داخلی و همچنین سقف های دارای نقاشی قدیمی استفاده شود. سطوح دیگری که این پرایمر (آستری) زیرکار برای آن ها قابل استفاده است عبارتند از: گچ، چوب، آجر، سیمان و …

کاربرد پرایمر مخصوص

پرایمر­ها نیز مانند رنگ­ها، برپایه روغن یا آب پایه هستند. پرایمر­های برپایه آب در اکثر موارد عملکرد خوبی دارند،  پرایمر (آستری) زیرکار  مبتنی بر آب آیسافام به عنوان لایه اولیه قبل از اجرای هر رنگی توصیه می شود  تا مورد  استفاده­ قرار گیرد.  این پرایمر (آستری) زیرکار به خوبی روی چوب های رنگ شده، گره­های چوب ها و فلزات عمل می­کنند.

استفاده از ­پرایمر (آستری) زیرکار نقش مهمی در کیفیت نهایی رنگ­ آمیزی دارد. اگر قبل از شروع نقاشی از یک پرایمر (آستری) زیرکار استفاده شود، دیوارها برای رنگ ­آمیزی آماده می­شوند و نتایج به مراتب بهتری را به همراه خواهند داشت. پرایمر­ها، یک لایه محافظ روی دیوار ایجاد می­کنند که از تاثیر گذاشتن رنگ قدیمی بر رنگ جدید موردنظر جلوگیری می کند.

­پرایمر (آستری) زیرکار در انواع مختلفی به بازار عرضه می­شوند. در واقع تغییر رنگ دیوارها می­تواند چالش هایی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال اگر در حال حاضر دیوارها تیره باشند و قرار باشد به یک رنگ روشن تبدیل شود، یک پرایمر (آستری) زیرکار ویژه باید مورد استفاده قرار گیرد. در حقیقت پرایمر (آستری) زیرکار  به عنوان یک عنصر پنهان کار می­کنند و بهترین نتیجه را به دنبال دارد.هم­چنین وجود یک پرایمر(آستری )زیرکار می­تواند از هزینه­ های اضافی جلوگیری کند و نیاز به استفاده از چند لایه رنگ را کاهش دهد.

برای خرید رنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید (۲۲۲۲۳۴۶۵)

مشخصات پرایمر (آستری) زیر کار مخصوص

ویژگی

مشخصات

حالت ظاهری

مایع

فام

بی رنگ (پس از خشک شدن سفید)

نوع پیگمنت

تیتانیوم دی اکساید

بسته بندی

به صورت دبه ، گالن ، کوارت

خشک شدن سطحی

4 ساعت

خشک شدن عمقی

24 ساعت

ضخامت فیلم خشک

20 میکرون

اعمال رنگ

پس از 12 الی 24 ساعت

آموزش نحوه اجرای رنگ:

رنگ را کاملا هم زده و از یکنواختی رنگ اطمینان حاصل نمائید. از غلتک با کیفیت عالی ، قلمو ی پلی استر و یا airless spray استفاده نمائید. ابتدا سقف ها را رنگ کرده و سپس دیوار ها را رنگ نمائید. در صورت استفاده از غلتک از ناحیه خشک به مرطوب حرکت کنید.

برای سطوحی که شامل بتونه می باشند زمان بیشتری برای خشک شدن به رنگ بدهید و سپس لایه بعدی را اعمال کنید. در برخی رنگ های تیره و یا روشن برای حصول پوشش کامل ممکن است نیاز به اعمال یک تا دو دست لایه اضافی باشد. شرایط جوی و آب و هوایی و همچنین نحوه ی اجرا در نتیجه نهایی موثر است.

ظرف لایه نهایی و غلطک

آموزش نحوه آماده سازی رنگ

به هنگام سنباده زدن سطح چوب،دیوار و یا پاک کردن رنگ های قدیمی از سطح مورد نظر گرد و غبارهایی آزاد می شود که حاوی سرب است؛تنفس این ذرات می تواند باعث بی حسی و آسیب مغزی جدی به ویژه در کودکان و زنان باردار شود،لذا برای کنترل و پیشگیری از آسیب های احتمالی لازم است که موارد ایمنی کاملا رعایت شود.

تمیز کردن گرد و غبار حاصله با دستمال و یا جاروبرقی مرطوب یکی از بهترین راه های پیشگیری است.

استفاده از ماسک و عینک ایمنی برای مجریان محترم الزامی می باشد.

ظرف لایه نهایی و غلطک

آموزش آماده سازی رنگ برای سطوح اختصاصی

گچ:

نخست پرایمر (آستری) زیرکار  مخصوص گچ آیسافام را اجرا کرده سپس 2 تا 3 لایه رنگ آیسافام را اعمال نمائید.

چوب خام:

نخست پرایمر (آستری) زیرکار  مخصوص چوب آیسافام را اجرا کرده سپس 2 تا 3 لایه رنگ  آیسافام را اعمال نمائید.

آجر:

نخست پرایمر (آستری) زیرکار  مخصوص آجر آیسافام را اجرا کرده سپس 2 تا 3 لایه رنگ آیسافام را اعمال نمائید.

سیمان:

نخست پرایمر (آستری) زیرکار  مخصوص سیمان آیسافام را اجرا کرده سپس 2 تا 3 لایه رنگ آیسافام را اعمال نمائید.

دارای نقاشی قدیمی:

نخست پرایمر (آستری) زیرکار  مخصوص آیسافام را اجرا کرده سپس 2 تا 3 لایه رنگ  آیسافام را اعمال نمائید.

ظرف لایه نهایی و غلطک
دیوار تازه خشک شده و گچ:

ترک ها و حفره ها را با بتونه پر کنید. اجازه بدهید بتونه کاملا خشک و ثابت شود. سطح را به وسیله سنباده صاف کنید. گرد و غبار را پاک کرده . سطح را ابتدا با (پرایمر آستری) زیرکار بپوشانید و پس از خشک شدن 2 تا 3 لایه رنگ  آیسافام را به عنوان لایه نهایی اعمال کنید.

چوب:

ترک ها و حفره ها را به وسیله بتونه چوب پر کرده. پس از خشک و ثابت شدن بتونه ،سطح را سنباده چوب زده و صاف کنید. گرد و غبار را پاک کرده. سطح را با رنگ  آیسافام بپوشانید.

فلز:

سطح را از هر گونه زنگ زدگی پاک کنید، پرایمر (آستری) زیرکار  مخصوص فلز را اجرا کرده. سطح را با رنگ آیسافام بپوشانید.

ظرف لایه نهایی و غلطک

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان و یا خرید محصول با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Call Now Buttonتماس و خرید