طراحی و بسته بندی جدید محصولات آیسافام

طراحی و بسته بندی جدید محصولات آیسافام 1

امروزه فقدان بسته بندی های جذاب و کارآمد یکی از بزرگترین مشکلات محصولات ارائه شده در ایران است.

گاهی اوقات نبود بسته بندی های زیبا و کاربردی میتواند تمام زحمات یک مجموعه که برای تولید کشیده اند را بی اثر کند،عدم تطابق بسته بندی و کیفیت و بالعکس میتواند یک محصول را با توجه به سایر رقبا دچار مشکل کند و در نهایت آن محصول را در بازاریابی و فروش با شکست مواجهه کند.

شرکت تولیدی رنگ ساختمانی آیسافام با توجه به نیاز بازار برآن شد علاوه بر ارائه محصولات بسیار با کیفیت همزمان بسته بندی های محصولات خود را پیشگام با آخرین فناوری های روز دنیا همسو کند.

عدم سرمایه گذاری در این بخش به بهانه صرفه جویی در هزینه ها میتواند سرنوشت یک برند را دچار نابودی کند،خوشبختانه تفکر پویا مدیران جوان اما با تجربه شرکت آیسافام باعث شد که بسته بندی محصولات این شرکت با زیباترین شکل ممکن طراحی و اجرا شود.

شرکت آیسافام که همواره شعار خود را کیفیت مداری قرار داده است و همیشه در زمینه تولید رنگ های ساختمانی از نظر کیفیت حرف های زیادی برای گفتن داشته و دارد،توانسته است با ارائه بسته بندی های جدید محصولات خود علاوه بر کیفیت زیبایی را به مشتریان خود هدیه بدهد.

بسته بندی های جدید شرکت آیسافام که به صورت IML طراحی شده است،علاوه بر زیبایی چشم نوازی که به محصولات داده است دوام این محصولات را هم دو چندان کرده است.

فناوری IML(چاپ مستقیم روی بسته بندی محصولات نه به صورت برچسب) یک فناوری تقریبا جدید و گران است که خیلی از برندها به دلیل گران و جدید بودن آن تمایلی به انجام آن ندارند و هنوز محصولات خود را به صورت سنتی بسته بندی کرده و به بازار عرضه میکنند.

این تفکر سنتی باعث شده است که صنعت رنگ کشور مشکل جدی در زمینه بسته بندی داشته باشد،شرکت آیسافام امیدوار است همانگونه که در زمینه تولیدات رنگ ساختمانی با کیفیت گوشه ای از مشکلات این صنعت را برطرف کرده است بتواند در زمینه بسته بندی این فقدان را برطرف کرده و در نهایت کیفیت و زیبایی را به صورت همزمان برای مشتریان هدف خود به ارمغان بیاورد.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Call Now Buttonتماس و خرید