ظرف رنگ اکریلیک آستری آیسافام

رنگ اکریلیک آستری آیسامین

یکی از مراحل مهم رنگ آمیزی نمای داخلی ساختمان، آستر زدن است. این کار معمولا پیش از رنگ آمیزی روی سطوح داخلی صورت می گیرد.  آسترها سطح اولیه بسیار خوبی را برای رنگ آمیزی نهایی بوجود می آورند،عدم استفاده از آستر می تواند به چسبندگی نامناسب رنگ نهایی، صرف هزینه بیشتر و همچنین رنگ آمیزی مجدد منجر گردد.این محصول مناسب مشتریانی است که می خواهند سطح در عین پوشانندگی زیر کاری عالی، جهت اجرای رنگ نهایی داشته باشد.

موارد توصیه شده جهت استفاده

این رنگ مناسب و ایده آل جهت استفاده در سطوح داخلی ساختمان مانند: سقف ها ، نقاشی های قبلی ، دیوار گچی خشک شده ، پنل گچی و … است.

مزایای رنگ اکریلیک آستری آیسافام

فناوری این رنگ اکریلیک بر پایه آب بوده که باعث میشود سرعت خشک شدن رنگ بسیار بالا برود و بدون بو باشد. همچنین این محصول با فرمول %100 اکریلیک و فیلم مقاوم در برابر شستشو ساخته شده است.

دیگر مزیت های رنگ اکریلیک آستری عبارتند از :

  • سرعت انجام کار و پوشش چشمگیر
  • مقاوم در برابر کپک
  • 100% اکریلیک
  • قابل شستشو، مقاوم در برابر آب و شرایط جوی
  • ماندگاری و چسبندگی عالی
  • فاقد اثرات مخرب زیست محیطی
  • دوستدار سلامتی شما
  • دارای فناوری مقاوم در برابر ضربه و لکه
  • کاربری آسان

برای خرید رنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید (۲۲۲۲۳۴۶۵)

مشخصات رنگ اکریلیک آستری آیسافام

ویژگی

مشخصات

حالت ظاهری

مایع

فام

سفید

ویسکوزیته

135-130

نوع پیگمنت

تیتانیوم دی اکساید

بسته بندی

به صورت ربعی-کوارت-گالن-دبه

براقیت( تحت زاویه 85 درجه)

1/6

 وزن مخصوص(گرم بر سانتیمتر مکعب)

1/6

پوشش تئوری(متر مربع بر لیتر)

10

خشک شدن سطحی

1 ساعت

خشک شدن عمقی

3 ساعت

ضخامت فیلم خشک

20 میکرون

شستشو

2 هفته پس از اعمال رنگ

آموزش استفاده و اجرای رنگ

آموزش نحوه اجرای رنگ:

رنگ آستری را کاملا هم زده و از یکنواختی رنگ اطمینان حاصل نمائید. از غلتک با کیفیت عالی ، قلمو ی پلی استر و یا airless spray استفاده نمائید. ابتدا سقف ها را رنگ آستری زده و سپس دیوار ها را رنگ نمائید. در صورت استفاده از غلتک از ناحیه خشک به مرطوب حرکت کنید.

برای سطوحی که شامل بتونه می باشند زمان بیشتری برای خشک شدن به رنگ بدهید و سپس لایه بعدی را اعمال کنید. در برخی رنگ های تیره و یا روشن برای حصول پوشش کامل ممکن است نیاز به اعمال یک تا دو دست لایه اضافی باشد. شرایط جوی و آب و هوایی و همچنین نحوه ی اجرا در نتیجه نهایی موثر است.

Airless spray:

فشار: 2000  PSI

قلمو: پلی استر کیفیت عالی

غلتک:  کیفیت عالی با پرز 8/3″

آیسامین و غلطک

آموزش نحوه آماده سازی رنگ

به هنگام سنباده زدن سطح چوب،دیوار و یا پاک کردن رنگ های قدیمی از سطح مورد نظر گرد و غبارهایی آزاد می شود که حاوی سرب است؛تنفس این ذرات می تواند باعث بی حسی و آسیب مغزی جدی به ویژه در کودکان و زنان باردار شود،لذا برای کنترل و پیشگیری از آسیب های احتمالی لازم است که موارد ایمنی کاملا رعایت شود.

تمیز کردن گرد و غبار حاصله با دستمال و یا جاروبرقی مرطوب یکی از بهترین راه های پیشگیری است.

استفاده از ماسک و عینک ایمنی برای مجریان محترم الزامی می باشد.

آیسامین و غلطک

آموزش آماده سازی رنگ برای سطوح اختصاصی

دیوار تازه خشک شده یا گچ:

ترک ها و حفره ها را با بتونه پر کنید. اجازه بدهید بتونه کاملا خشک و ثابت شود. سطح را به وسیله سنباده صاف کنید. گـرد و غبار را پاک کـرده، ابتدا سطـح را با پرایمر مخـصوص گـچ بپوشانید سپس 1 تا 2 لایه رنگ آستری آیسافام را اجـرا کرده و پس از خشک شدن1 تا 2 لایه رنگ نهایی را اعمال نمائید.

فلز:

سطح را از هر گونه زنگ زدگی پاک کنید، پرایمر مخـصوص فلز را اجـرا کـرده، سطـح را با رنگ اکـریلیک آستری آیسافام بپوشـانید تا 2 لایه رنگ آستری آیسافام را اجـرا کرده و پس از خشـک شدن ۱ تا ۲ لایه رنگ نهایی را اعمال نمائید.

آیسامین و غلطک
گچ:

نخست پرایمر مخصوص گچ را اجرا کرده سپس 2 تا 3 لایه رنگ اکریلیک آستری آیسافام را اجرا نموده و پس از آن ۱ تا ۲ لایه رنگ نهایی را اعمال نمائید.

آجر:

نخست پرایمر مخصوص آجر را اجرا کرده سپس ۱ تا ۲ لایه رنگ اکریلیک آستری آیسافام را اجرا نموده و پس از آن ۱ تا ۲ لایه رنگ نهایی را اعمال نمائید.

سیمان:

نخست پرایمر مخصوص سیمان را اجرا کرده سپس ۱ تا ۲ لایه رنگ اکریلیک آستری آیسافام را اجرا نموده و پس از آن ۱ تا ۲ لایه رنگ نهایی را اعمال نمائید.

دارای نقاشی قدیمی:

نخست پرایمر مخصوص را اجرا کرده سپس ۱ تا ۲ لایه رنگ اکریلیک آستری آیسافام را اجرا نموده و پس از آن ۱ تا ۲ لایه رنگ نهایی را اعمال نمائید.

آیسامین و غلطک

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان و یا خرید محصول با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Call Now Buttonتماس و خرید